Меню сайта
Форма входа
Поиск
Календарь
«  Март 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архив записей
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0
    Приветствую Вас, Гость · RSS 15-Дек-2019, 21:33

    Главная » 2017 » Март » 7 »
    17:57
    " Зелений стадіон -2017" ІІІ - етап
    результаты З ОРІЄНТУВАННЯ ЗА ВИБОРОМ

    Контрольний час 01:00:00 Вид змагань:Дистанція СОБ за вибором

    Дата « 12 » березня 2017року . м. Херсон 4-й Таврійський

    Вікова группа Ж 8 4- кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Разінкова Домініка ЦПР Кобець 00:14:36
    2 Разінкова Христина ЦПР Кобець 00:16:00

    Вікова группа Ж 10 5- кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Сергеєва Ніколь ЗОШ №45 00:14:42
    2 Макеева Аліна ЗОШ №45 00:16:16
    3 Столярчук Уляна Юнга 00:19:23
    4 Луговська Влада ХЦДЮТ 00:21:02
    5 Терехова Влада ЦПР Кобець 00:40:53
    6 Румянцева Олена ЦПР Кобець 00:45:45

    Вікова группа Ж 12 6-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Мазур Юлія Юнга 00:14:32
    2 Мізернюк Мирослава БДЮТ 00:14:55
    3 Антонова Аліна ЦПР ЗОШ №30 00:16:39
    4 Капара Анна ХЦДЮТ 00:18:01
    5 Заровная Юлія ХЦДЮТ 00:18:14
    6 Мальована Олександра ЦПР Федорінов 00:22:43
    7 Челяк Анастасія ЦПР ЗОШ №30 00:22:53
    8 Зубченко Анна ЦПР Кобець 00:27:09

    Вікова группа Ж 14 7-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Остапенко Єлізавета ЦТКТУМ Юрін 00:17:05
    2 Беляєва Катерина ЦПР Капара 00:17:59
    3 Поляниця Марія ХЦДЮТ 00:18:51
    4 Сіпакова Валерія ЦПР Кобець 00:19:53
    5 Віненко Вікторія ЦПР Кобець 00:34:35
    6 Міщенко Яна ЦПР Кобець 00:36:50

    Вікова группа Ж 16 10-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Зайцева Єлізавета ЦПР Капара 00:16:22
    2 Ліхтей Вікторія ЦПР 00:19:15
    3 Михайленко Ліза Юнга 00:21:32
    4 Мізернюк Софія БДЮТ 00:22:22
    5 Боголуцька Валерія ЗОШ №45 00:25:47
    6 Бабарикіна Аліна ЦПР ЗОШ №30 00:27:26
    7 Міщерякова Даря ЦПР Гевко 00:27:29

    Вікова группа Ж 21 12-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Горшкова Дар’я КСО Суворовець 00:18:10
    2 Капара Олена Херсон 00:19:07
    3 Кобець Юлія ЦПР 00:20:11
    4 Мізернюк Валентина Херсон 00:21:53
    5 Луценко Олеся Олешки 00:25:52

    Вікова группа Ж 45 12-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Стадницька Раїса Херсон 00:49:33

    Вікова группа Ч 8 4-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Дяченко Іван ХЦДЮТ 00:13:15
    2 Чернишов Іван Юнга _ 00:13:23
    3 Разіньков Тимофій ЦПР Кобець_ 00:15:52

    Вікова группа Ч 10 5-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Мачнев Олексій ХЦДЮТ 00:12:03
    2 Домошевський Андрій Юнга _ 00:15:31
    3 Димитров Максим ХЦДЮТ_ 00:16:54
    4 Біцюра Костя ХЦДЮТ 00:19:28
    5 Пальоний Кирил ХЦДЮТ 00:20:00
    6 Ремес Максим Юнга 00:21:19
    7 Капара Валентин ХЦДЮТ 00:21:38
    8 Макеєв Максим ЗОШ №45 00:25:46
    9 Лисенко Владислав ЦПР Кобець_ 00:34:07
    10 Зубченко Ігор ЦПР Кобець_ 00:34:08

    Вікова группа Ч12 6-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Блиндарь Андрій ХЦДЮТ 00:14:58
    2 Панюшкін Влад ХЦДЮТ 00:17:08
    3 Крюк Микита ЦПР ЗОШ №30 00:17:45
    4 Зичков Максим ХЦДЮТ 00:18:55 2
    5 Петросов Георгій ХЦДЮТ 00:18:55
    6 Шрайбер Руслан ХЦДЮТ 00:19:20
    7 Гриценко Дмитро ХЦДЮТ 00:27:56
    8 Білик Сергій ХЦПР Ф_ 00:49:12
    9 Чернов Тарас ЦПР 00:55:37

    Вікова группа Ч14 7-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Лавренчук Антон ЦДЮТ 00:14:29
    2 Данілюк Назар ЦПР ЗОШ №30 00:15:07
    3 Скворцов Юрій Скворец 00:15:30
    4 Чеботарьов Ігор ЦПР Федорінов 00:15:54
    5 Бишкін Ігор ХЦДЮТ 00:16:40
    6 Токарь Андрій ЦПР Кобець 00:18:02
    7 Котляр Микита ЦПР Кобець 00:18:03
    8 Казенов Єгор ЦПР ЗОШ №30 00:20:28
    9 Бузак Захар 00:24:22
    10 Гречко Артем ЗОШ №45 00:25:12

    Вікова группа Ч16 10-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Кражев Ігор ХЦДЮТ Щербина 00:14:17
    2 Шокарев Артем ЦПР Троя 00:14:43
    3 Нагорний Ілля БДЮТ 00:16:33
    4 Мельниченко Андрій ЗОШ №45 00:16:46
    5 Шеховцов Андрій ХЦПР_Капара 00:18:05
    6 Проценко Артем ЦПР Гевко 00:29:05
    7 Лялюк Данил ЗОШ №45 00:32:31

    Вікова группа Ч21 12-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Плохенко Андрій ЗОШ №45 00:15:50
    2 Луценко Павел Олешки 00:16:32
    3 Черишов Микита Юнга 00:18:11
    4 Буцула Микола ЗОШ №45 00:18:22
    5 Петров Арсен ХЦДЮТ Васіна 00:18:26
    6 Ілюк Олександр ЦПР Капара 00:19:02
    7 Пороскун Андрій ЗОШ №45 00:19:51
    8 Бугаєць Сергій ХЦДЮТ 00:21:30
    9 Мисник Денис БДЮТ 00:21:57

    Вікова группа Ч35 12-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Щербіна Олександр Юнга 00:21:00
    2 Федорінов Дмитрій ЦПР Ф 00:36:33
    3 Марченко Олександр Юнга 01:41:51

    Гл.суддя Суддя НК категорії Карась В.К.
    Гл.секретарь Суддя I категорії Кобець С.М.
    Нач.дистанції Суддя I категорії Кандибей Є.В.
    Просмотров: 247 | Добавил: serg2401 | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0
    Имя *:
    Email:
    Код *:
    Copyright MyCorp © 2019