Меню сайта
Форма входа
Поиск
Календарь
«  Февраль 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архив записей
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0
    Приветствую Вас, Гость · RSS 15-Дек-2019, 21:27

    Главная » 2017 » Февраль » 24 »
    19:37
    05 березня 2017 року
    Чемпіонату Херсонської області з орієнтування за вибором
    результаты
    Управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської облдержадміністрації

    Обласний осередок федерації спортивного орієнтування України в Херсонської області

    Чемпіонат Херсонської області зі спортивного орієнтування за вибором
    Обласні масові змагання « Зелений стадіон 2017» з елементами паркового орієнтування ІІ - етап

    ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ З ОРІЄНТУВАННЯ ЗА ВИБОРОМ

    Контрольний час 01:30:00 Вид змагань:Дистанція СОБ за вибором

    Начальник дистанції Дата « 05 » березня 2017року

    Суддя I категорії Кандибей Є.В. м. Олешки район «Бджолокомплекса»

    Вікова группа Ж10 4- кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Час старту

    1 Терехова Влада ЦПР Кобець 00:15:28
    2 Івчик Анастасія ЦПР Кобець 00:15:31
    3 Шафоростова Софія ЦПР Ф 00:16:26
    4 Черніченко Софія ХЦБЮТ 00:18:45
    5 Румянцева Олена ЦПР Кобець 00:21:31
    6 Омельяненко Олександра ХЦБЮТ 00:21:45
    7 Луговська Влада ХЦДЮТ 00:22:21
    8 Разінкова Домініка ЦПР Кобець 00:23:33
    9 Разінкова Христина ЦПР Кобець 00:24:47

    Вікова группа Ж12 6-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Час старту

    1 Капара Анна ХЦДЮТ 00:13:36
    2 Мізернюк Мирослава БДЮТ 00:16:04
    3 Зубченко Анна ЦПР Кобець 00:18:30
    3 Мальована Олександра ЦПР Федорінов 00:18:30
    5 Мазур Юлія Юнга 00:26:58
    6 Заровная Юлія ХЦДЮТ 00:27:27
    7 Радіоненко Анастасія ЦПР 00:27:40
    8 Дроботова Аліна ДЮСШ Олешки 00:44:22
    9 Пасько Катерина ХЦПР (Диск -1 КП) 00:42:39

    Вікова группа Ж14 7-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Час старту

    1 Беляєва Катерина ЦПР Капара 00:16:48
    2 Поляниця Марія ХЦДЮТ 00:17:18
    3 Сіпакова Валерія ЦПР Кобець 00:22:06
    4 Віненко Вікторія ЦПР Кобець 00:22:11
    5 Кучерова Олександра ЦПР Кобець 00:24:05

    Вікова группа Ж16 9-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Час старту

    1 Ліхтей Вікторія ЦПР 00:22:44
    2 Алексеєнко Анна ЗОШ №45 00:25:02
    3 Кравченко Віка ДЮСШ Олешки 00:26:53
    4 Ракша Юлія ХЦДЮТ 00:27:11
    5 Кіц Аліна ДЮСШ Олешки 00:27:46
    6 Зайцева Єлізавета ЦПР Капара 00:28:54
    7 Боголуцька Валерія ЗОШ №45 00:29:35
    8 Мізернюк Софія БДЮТ 00:33:27

    Вікова группа Ж21 13-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Час старту

    1 Кобець Юлія ЦПР 00:26:58
    2 Редченко Кристина ДЮСШ Олешки 00:28:11
    3 Капара Олена Херсон 00:28:12
    4 Цивільська Фея ХЦДЮТ 00:28:34
    5 Савчено Тетяна ДЮСШ Олешки 00:28:47
    6 Васіна Ірина ХЦДЮТ 00:31:24
    7 Мізернюк Валентина Херсон 00:33:40
    8 Горшкова Дар’я КСО Суворовець 00:35:32
    9 Кільницька Екатерина ЦПР 00:41:12
    10 Луценко Олеся Олешки 00:46:25

    Вікова группа Ч10 4-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Час старту

    1 Капара Валентин ХЦДЮТ 00:15:13
    2 Лисенко Владислав ЦПР Кобець_ 00:15:30
    3 Ангелов Владислав ДЮСШ Олешки 00:15:36
    4 Зубченко Ігор ЦПР Кобець_ 00:15:40
    5 Пальоний Кирил ХЦДЮТ 00:17:00
    6 Чайка Сергій ХЦДЮТ 00:17:13
    7 Білик Сергій ХЦПР_ 00:18:12
    8 Фокин Артем ЦПР Кобець 00:21:32
    9 Заленський Єгор ХЦПР Кобець 00:21:36
    10 Мудряков Тімур ЦПР Кобець 00:21:37
    11 Олійніченко Микола ХЦДЮТ_ 00:21:40
    12 Коковін Данило ЦПР Ф 00:25:20
    13 Година Іван ЦПР Ф 00:29:49
    14 Димитров Максим ХЦДЮТ_ (ДИСК -1КП) 00:15:25

    Вікова группа Ч12 6-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Час старту

    1 Зичков Максим ХЦДЮТ 00:13:21
    2 Шрайберг Руслан ХЦДЮТ 00:14:20
    3 Чеботарьов Ігор ЦПР Федорінов 00:17:29
    4 Кучеров Іван ХЦПР Кобець 00:18:46
    5 Шерехора Олексый ЦПР Кобець 00:18:57
    6 Крюк Микита ЦПР ЗОШ №30 00:19:21
    7 Чернов Тарас ЦПР 00:21:57
    8 Ніколаєнко Вітлій ДЮСШ Олешки 00:23:52
    9 Шевчук Павел ЦПР 00:23:59
    10 Панюшкін Влад ХЦДЮТ 00:26:49
    11 Петросов Георгій ХЦДЮТ 00:37:15
    12 Блиндарь Андрій ХЦДЮТ 00:38:13

    Вікова группа Ч14 8-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Час старту

    1 Данілюк Назар ЦПР ЗОШ №30 00:15:31
    2 Сіпко Єгор Юнга 00:17:22
    3 Бишкін Ігор ХЦДЮТ 00:19:46
    4 Котляр Микита ЦПР Кобець 00:23:34
    5 Павлиха Микита ЦПР ЗОШ №30 00:23:43
    6 Лавренчук Антон ЦДЮТ 00:24:28
    7 Павлюк Іван 00:42:27

    Вікова группа Ч16 11-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Час старту

    1 Шеховцов Андрій ХЦДЮТ_Капара 00:20:22
    2 Кражев Ігор ХЦДЮТ Щербина 00:20:29
    3 Стольнікв Віталік ДЮСШ Олешки 00:22:27
    4 Нагорний Ілля БДЮТ 00:22:56
    5 Данілін Валерій БДЮТ 00:27:23
    6 Шокарев Артем ЦПР Троя 00:29:47
    7 Філіпов Микола ДЮСШ Олешки 00:35:58
    8 Білоус Антон 00:47:12
    9 Пономаренко Олександр 00:48:25

    Вікова группа Ч21 15-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Час старту

    1 Плохенко Андрій ЗОШ №4500:29:46
    2 Чернишов Микита Юнга 00:30:17
    3 Ракша Микита ХЦДЮТ Васіна 00:30:59
    4 Луценко Павел Олешки 00:32:01
    5 Буцула Микола ЗОШ №45 00:32:42
    6 Ілюк Олександр ЦПР Капара 00:32:48
    7 Кільницький Олександр ХДУ 00:35:12
    8 Капара Олександр Троя 00:35:36
    9 Мисник Денис БДЮТ 00:36:30
    10 Ангелов Віталій 00:42:10
    11 Бугаєць Сергій ХЦДЮТ 00:42:37
    12 Пороскун Андрій ЗОШ №45 00:43:48
    13 Чекалдін Владислав ЗОШ №45 00:46:51

    Вікова группа Ч35 15-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Час старту

    1 Богданов Сергій Олешки 00:29:19
    2 Щербіна Олександр Юнга 00:37:43
    3 Григоров Ігор Херсон 00:40:34
    4 Цивільський Федір ХЦДЮТ 00:51:09
    5 Марченко Олександр Юнга 01:04:38

    Гл.суддя Суддя НК категорії Карась В.К.

    Гл.секретарь Суддя I категорії Кобець С.М.

    Нач.дистанції Суддя I категорії Кандибей Є.В.
    Просмотров: 233 | Добавил: serg2401 | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0
    Имя *:
    Email:
    Код *:
    Copyright MyCorp © 2019