Меню сайта
Форма входа
Поиск
Календарь
«  Апрель 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архив записей
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0
    Приветствую Вас, Гость · RSS 19-Янв-2019, 16:36

    Главная » 2017 » Апрель » 7 »
    13:50
    09 АПРЕЛЯ (воскресенье) 2017 года "Зеленый стадион" 4 этап
    протоколы
    Відокремлений підрозділ Громадської організації «Федерації спортивного орієнтування України»
    Херсонської області
    Чемпіонат Херсонської області зі спортивного орієнтування
    Обласні масові змагання « Зелений стадіон 2017» з елементами паркового орієнтування ІV - етап

    ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ З ОРІЄНТУВАННЯ

    Контрольний час 02:00:00 Вид змагань:Дистанція СОБ
    Начальник дистанції Дата « 09 » квітняня 2017року
    Суддя I категорії Кандибей Є.В. м. Херсон 4-й Таврійський

    Вікова группа Ж 8 4- кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Чулкова Діана ЦПР Кобець 00:27:20
    2 Разінкова Домініка ЦПР Кобець 00:27:42
    3 Разінкова Христина ЦПР Кобець 00:28:36

    Вікова группа Ж 10 7- кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Марухненко Анна Юнга 00:22:15
    2 Бобилєва Марія ХЦДЮТ 00:23:12
    3 Семенюк Поліна ХЦДЮТ 00:25:38
    4 Самойлова Олена Юрін 00:45:25
    5 Колдунова Анастасія Юрін 00:48:22
    6 Ниркова Дар’я Юнга ХЦДЮТ 00:48:30
    7 Купріч Ксенія Юрін 00:53:47
    8 Зубисова Аліна ХЦДЮТ (-2КП) 00:51:16

    Вікова группа Ж 12 8-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Капара Анна ХЦДЮТ 00:19:15
    2 Матвіенко Даря ХЦДЮТ 00:21:22
    3 Мізернюк Мирослава БДЮТ 00:24:36
    4 Мазур Юлія Юнга 00:27:30
    5 Антонова Алена ЦПР ЗОШ №30 00:38:09
    6 Челяк Анастасія ЦПР ЗОШ №30 00:38:29
    7 Кирилова Вероніка ЦПР ЗОШ №30 00:40:39
    8 Шафаростова Софія 00:54:48
    9 Мельниченко Ольга 00:59:25

    Вікова группа Ж 14 10-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Беляєва Катерина ЦПР Капара 00:21:09
    2 Остапенко Єлізавета ЦТКТУМ Юрін 00:28:20
    3 Віненко Вікторія ЦПР Кобець 00:47:25
    4 Геоня Анастасія ЦПР Кобець 00:50:05
    5 Шептуля Марія Юрін 00:56:25
    6 Бобух Тетяна ЦПР Федорінов 01:34:32
    7 Бобух Маргаріта ЦПР Федорінов(-1кп) 01:28:34

    Вікова группа Ж 16 10-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Поляниця Марія ХЦДЮТ 00:27:05
    2 Мізернюк Софія БДЮТ 00:31:33
    3 Михайленко Ліза Юнга ХЦДЮТ (-2КП) 01:29:32
    4 Ліхтей Вікторія ЦПР (-5КП) 00:29:15

    Вікова группа Ж 21 13-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Капара Олена Херсон 00:30:55
    2 Кобець Юлія ЦПР 00:30:59
    3 Гевко Юля ЦПР Юрін 00:42:36
    4 Савіцина Єлізавета ХДУ 01:20:13
    5 Савіцина Катерина ХДУ 01:35:09

    Вікова группа Ж 45 10-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Стадницька Раїса Херсон 00:52:13

    Вікова группа Ч 8 4-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Дяченко Іван ХЦДЮТ 00:22:55
    2 Чернишов Іван Юнга _ 00:23:23
    3 Разіньков Тимофій ЦПР Кобець_ 00:29:00

    Вікова группа Ч 10 7-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Капара Валентин ХЦДЮТ 00:16:43
    2 Димитров Максим ХЦДЮТ_ 00:22:40
    3 Пальоний Кирил ХЦДЮТ 00:25:08
    4 Стрилець Максим ХЦПР Федоринов 00:27:27
    5 Домошевський Андрій Юнга _ 00:27:57
    6 Лисенко Владислав ЦПР Кобець_ 00:48:45
    7 Корбовніченко Констянтин Юрін 00:50:46
    8 Макеєв Максим ЗОШ №45(-1кп) 00:23:25
    9 Фокін Артем ЦПР Кобець (-2кп) 00:51:08

    Вікова группа Ч12 8-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Крук Микита ЦПР ЗОШ №30 00:22:00
    2 Зичков Максим ХЦДЮТ 00:23:45
    3 Шрайбер Руслан ХЦДЮТ 00:24:42
    4 Комов Максим ЗОШ №45 00:27:25
    5 Міненок Андрый ЦПР ЗОШ №30 00:35:38
    6 Виноградов Роман 00:41:19
    7 Омельченко Олег 00:44:10
    8 Шерехора Олексый ЦПР Кобець 00:47:03
    9 Кармазін Кирил Юрін(-2кп) 00:29:27
    10 Трофімов Сергій Юрін(-2кп) 00:30:20
    11 Бізюк Ярослав Юрін(-2кп) 00:38:34

    Вікова группа Ч14 10-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Данілюк Назар ЦПР ЗОШ №30 00:19:14
    2 Лавренчук Антон ЦДЮТ 00:23:11
    3 Бишкін Ігор ХЦДЮТ 00:26:58
    4 Сіпко Єгор Юнга 00:27:43
    5 Богомольний Денис ХЦДЮТ 00:30:36
    6 Мінаєв Дмитро ХЦДЮТ 00:33:35
    7 Котляр Микита ЦПР Кобець 00:38:19
    8 Павлиха Микита ЦПР ЗОШ №30 00:47:55
    9 Гречко Артем ЗОШ №45 01:14:00
    10 Бузак Захар ХЦДЮТ (-3кп) 00:30:30

    Вікова группа Ч16 10-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Шокарев Артем ЦПР Троя 00:19:20
    2 Шеховцов Андрій ХЦПР_Капара 00:19:24
    3 Кражев Ігор ХЦДЮТ Щербина 00:20:59
    4 Скворцов Юрій Скворец 00:21:51
    5 Кондунов Володимир ЦПР 00:27:05
    6 Чеботарьов Ігор ЦПР Федорінов 00:31:03
    7 Лялюк Данил ЗОШ №45 00:37:55
    8 Грумицький Юрій ЦПР(-1КП) 00:26:11

    Вікова группа Ч18 13-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Федорко Артем Олешки 00:29:12
    2 Кононенко Вадим Юрін 00:32:32

    Вікова группа Ч21 13-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Сурхаев Вагіф Херсон 00:27:25
    2 Петров Арсен ХЦДЮТ Васіна 00:28:05
    3 Мисник Денис БДЮТ 00:28:12
    4 Нагорний Ілля БДЮТ 00:28:54
    5 Бібленко Василь СК Суворовець 00:33:13
    6 Розискул Вадим ХДУ 01:00:15
    7 Драч Роман ХДУ 01:18:11
    8 Токарєв Роман ХДУ 01:24:10

    Вікова группа Ч35 10-кп
    № п/п Прізвище, ім'я Команда Результат
    1 Щербіна Олександр Юнга 00:32:09

    Гл.суддя Суддя І категорії Кобець С.М.
    Гл.секретарь Суддя I категорії Капара М.В.
    Нач.дистанції Суддя I категорії Кандибей Є.В.
    Просмотров: 169 | Добавил: serg2401 | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0
    Имя *:
    Email:
    Код *:
    Copyright MyCorp © 2019